меню закрити
Для людей з вадами зору
Розмір шрифту
А
А
А
Колір сайту
Стандартний
контрасний
Інверсія
Синій
Коричневий
ЗАКРИТИ
faq-bg

Питання та відповіді

Шукайте відповідь на найпоширеніші запитання

Вся продукція компанії продається в аптеках вашого міста. Для зручності скористайтеся розділом нашого сайту «Продукти». Оберіть необхідний препарат та дізнайтеся, в яких аптеках міста його можна придбати.

Препарати, що містять вітамінну групу, мінерали, мікроелементи, Омега 3 та каротиноїди бажано приймати, як для профілактики, так й у комлексному лікуванні. Якщо Ви тривалий час працюєте за комп’ютером ( навчання, офісна робота, тощо), керуєте автомобілем, Ваш вік 40+ все це є чинниками для розвитку небажаних процесів у сітківці.

Рекомендуємо ознайомитися із нашими продуктами Оптикс Форте та Оптикс Преміум.
Детальніше у розділі «Продукти»

В першу чергу необхідна консультація лікаря – офтальмолога. Він проведе огляд та встановить діагноз. Зачасту такі скарги з'являються при синдромі сухого ока. При виборі крапель важливо враховувати відсутність консервантів у складі, наявність гіалуронату натрія та довгий термін збереження після відкриття флакону.

Рекомендуємо ознайомитися з нашими продуктами Гілайс та Гілайс КЕА.

В першу чергу важливим є огляд лікаря. Оцінити динаміку при корекції окулярами. Періодично проходити апаратне лікування.
Щодо підтримки необхідними очам вітамінами, пропонуємо ознайомитися із нашим продуктом Візивіт, який рекомендовано дітям з 3-х років. У складі екстракт чорниці ( антоціани), Вітамін А, селен.

Детальніше у розділі «Продукти»

Для тривалої дії при зволоженні очей використовують очні мазі з гіалуронатом натрію високої концентрації 0,4%. При нанесенні мазь довго утримується на поверхні ока, а натрію гіалуронат утворює захисну плівку на поверхні рогівки, що забезпечує захист і зволоження.

Рекомендуємо ознайомитися з нашим продуктом Гілайс КЕА.

Поставити питання

Натискаючи кнопку «Відправити» ви підтверджуєте, що даєте компанії свою згоду на обробку ваших персональних даних.